Редуктор ТСН купити для грноєприбиральних транспортерів

Будь-яка ферма потребує ефективної організації збирання гною. Для полегшення та прискорення цього процесу використовуються спеціальні гноєприбиральні транспортери, якими легко користуватися безпосередньо у приміщенні. Ми пропонуємо купити не тільки транспортери ТСН, а й редуктори ТСН та ремкомплекти до них.

Купити редуктор ТСН   +38 (095) 894 28 23 або в нашому магазині

https://zapchastiny.com.ua/ua/product/pgk2_reduktor_naklonnii

купить Редуктор ТСН

Призначення редуктора ТСН

Редуктори конвеєрного типу здатні вирішувати безліч поставлених перед ними завдань щомоментно:
• вихідний вал редуктора має малу кутову швидкість, завдяки чому швидкість руху транспортера знижується;
• завдяки збільшенню крутного моменту вторинного валу, тягове зусилля значно збільшується.
Крім того, використовуючи різні типи редукторів, може змінюватись компонування механізмів транспортера.

Асортимент транспортерів

У нашій компанії можна придбати різні види транспортерів та запчастин до них. Всі вони призначені для збирання гною з приміщень, в яких розташовуються тварини, з одночасним відвантаженням відходів у транспортний засіб:
ТСН-2Б. Особливості функціонування полягають у круговому русі пластинчастого ланцюга з розташованими на ньому скребками. Скребки нижньої частини корита захоплюють гній і просуваються вгору. Далі гній відправляється в транспорт для транспортування або місце зберігання. У разі необхідності в каталозі нашої продукції можна вибрати редуктор транспортера гноєвидалення за прийнятними цінами. Просто зв’яжіться з нами зручним для Вас способом
ТСН-3Б. Цей механізм відрізняється від аналогічних транспортерів конструкцією ланцюга. Тут використовується розбірний ланцюг пластинчастий.
ТСН -160 А/Б. Транспортер здатний обслуговувати до 110 стійл великої рогатої худоби. У механізмі використовується розбірний пластинчастий ланцюг.

Як купити транспортер ТСН або редуктор?

Наше підприємство здатне запропонувати своїм замовникам придбати за доступними цінами скребкові транспортери в частковій або повній комплектації. Крім того, є чудова можливість купити запчастини, редуктори та ремкомплекти до ТСН. З будь-якими питаннями, що вас цікавлять, звертайтеся за вказаними на сайті телефонами.

Купити Редуктор ТСН, транспортери та запчастини в Запоріжжі

Купити редуктор ТСН, транспортери та запчастини в Дніпрі області

Купити Редуктор ТСН, транспортери та запчастини в Кропивницькому та області

Comments are closed.